PDA

Zobacz pełną wersję : Klej kontaktowy

Marios
26.08.2018, 10:28
Czy jest jakaś sensowna (dobra jakościowo) alternatywa dla Pattex Clasic, który zresztą ostatnio trudno dostać u mnie w opakowaniach 0,8ltr.? Może być coś innego, ale nie w jakości dragona..

LuSzTi
26.08.2018, 10:52
Swego czasu używałem ITA CONTACT SPRAY, kiedyś był do kupienia w litrowej butelce, teraz widzę, że jest w puszce 0,8 l. No i nazwa myli, nie jest to spray, lecz można go zalać w pistolet i nakładać natryskiem :)

Pawel S.
26.08.2018, 14:26
ja uzywam od lat BOCHEM
bonaterm GTA to butapren
do forniru zalecaja jakis inny model ale nigdy nie uzywalem

latwy dostep mialem w koszalinie. jak nie maja w sklepie to bez problemu zamawiam od producenta ;) (wysylaja wylacznie za pobraniem!)

Pogromca mitow
26.08.2018, 14:35
Nie masz w Wawie Kleiberita?

seba007
26.08.2018, 15:40
Pattex jest w każdym obi. Ostatnio kupiłem ita contact w puszce ale jeszcze go nie otwierałem :)

Marios
26.08.2018, 20:59
Swego czasu używałem ITA CONTACT SPRAY, kiedyś był do kupienia w litrowej butelce, teraz widzę, że jest w puszce 0,8 l. No i nazwa myli, nie jest to spray, lecz można go zalać w pistolet i nakładać natryskiem
Ciekawy temat, podają dyszę 1,7-1,9 mm. Trudno wyobrazić mi sobie kubek grawitacyjny do tego. Co do nazwy, to pewnie "Spray" oznacza możliwość aplikacji natryskowej.

- - - - - aktualizacja - - - - -

Pattex jest w każdym obi
Jest praktycznie wszędzie, ale w 0,3l opakowaniach.