Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 101 do 112 z 112

Wątek: Altus 75 nowe wcielenie

Użytkownik
    Buda jak na 25 cm glosnik

Użytkownik Awatar Beatliner
    Litości...

Początkujący
    Okleina już poprawioną. Wzmacniacz ma moc 40 wat a głośnik 80. Litraz to 50 l a br ma średnicę 5 cm i długość 30cm strojenie to około 40 hercow

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Projektant
    Wygląda na to że skompletowałeś swój zestaw marzeń. Masz w planie coś nowego czy jesteś zadowolony ?

Początkujący
    "zestaw marzeń" ciekawe pewnie wielu by chciało mieć taki zestaw za 300 zl ale po co jak większość Polaków jest na tyle bogata że lepiej iść wydać kilka tysięcy w sklepie na sprzęt który sprzedawca doradzi czytając etykietę ale fakt drogi to musi być dobry. A po przyjeździe do domu uważa się taki za audiofila i zadowolony z siebie krytykuje ludzi co chcą zbudować coś z niczego że tak to ujme. Wiecie co jak nie chcecie nic doradzić to po co wogule się udzielacie na forach. Ja zrobiłem sprzęt za nie całe 300 zl i wiecie co jestem z tego dumny. I dziękuję za wszelkie porady. Kacze ten post szkoda tylko że w ten sposób

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Cytat Zamieszczone przez maariusz2308 Zobacz posta
    "zestaw marzeń" ciekawe pewnie wielu by chciało mieć taki zestaw za 300 zl ale po co jak większość Polaków jest na tyle bogata że lepiej iść wydać kilka tysięcy w sklepie na sprzęt który sprzedawca doradzi czytając etykietę ale fakt drogi to musi być dobry. A po przyjeździe do domu uważa się taki za audiofila i zadowolony z siebie krytykuje ludzi co chcą zbudować coś z niczego że tak to ujme. Wiecie co jak nie chcecie nic doradzić to po co wogule się udzielacie na forach. Ja zrobiłem sprzęt za nie całe 300 zl i wiecie co jestem z tego dumny. I dziękuję za wszelkie porady. Kacze ten post szkoda tylko że w ten sposób
    Nie trzeba wydawac kilka tysiecy, zeby dobrze gralo. Trzeba bylo wydac tylko kilka stow wiecej i byloby znacznie lepiej. Tylko zanim sie cos zrobi, to lepiej zapytac, a tak w mysl powiedzenia " madry polak po szkodzie"

Najwazniejsze, ze jestes zadowolony i ze mozna dowalic tym, co maja kase, zeby kupic w sklepie

Moderator Globalny Awatar marian
    Wiecie co jak nie chcecie nic doradzić to po co wogule się udzielacie na forach.
    Dobre
    To może przeczytaj jeszcze raz cały temat od początku?

Projektant
    zadowolony z siebie krytykuje ludzi co chcą zbudować coś z niczego że tak to ujme.
    Ja Cie przepraszam ale ile TY masz lat ? Małemu dziecku się mówi że każdy jego narysowany obrazek jest piękny ale nei dorosłemu. Jak coś jest zje*ane to jest i pokazując coś na forum musisz liczyć się z opiniami również negatywnymi.

Wiecie co jak nie chcecie nic doradzić to po co wogule się udzielacie na forach. Ja zrobiłem sprzęt za nie całe 300 zl i wiecie co jestem z tego dumny. I dziękuję za wszelkie porady. Kacze ten post szkoda tylko że w ten sposób
    Nie chcemy doradzić ? To Ty nie chcesz słuchać. Pytasz, pytasz i tak robisz swoje.

Użytkownik
    Ja mysle w ten sposób. Skoro sie Ci podoba ,skoro wydales te 300 zl i ,to po co zawracasz głowę innym. Jest tyle gotowych konstrukcji ktorych mozesz uzyc a dalej idziesz w zaparte altus . Oczywiscie forum jest do dyskusji ,ale tez trzeba przyjac krytyke , ja wciaz nie przedstawilem swojego diy (mam czas) ale nie upieram sie z TONSILEM ktory zawsze jest w sercu mam totem staff na gdn ach. Wyluzuj mysle ze za pewien czas zbudujesz cos co bedzie godne uwagi . POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIE CHCE SIE.PUCOWAC TU SA OSOBY CO POMAGAJA

Początkujący
    Ja mam propozycje, sprzedaj telefon to aż 1500zł a dziwi mnie ze mówisz o jakiś marnych 300 zł jak stać cię na telefon za 1500 zł.

Projektant
    Przecież tu nie chodzi o kwotę jaką kto wydał tylko jak ją wykorzystał.

Użytkownik Awatar Ven0n
    Nie na temat...
    Cytat Zamieszczone przez Kangurur Zobacz posta
    Ja mam propozycje, sprzedaj telefon to aż 1500zł a dziwi mnie ze mówisz o jakiś marnych 300 zł jak stać cię na telefon za 1500 zł.
    Swoją drogą, to jest właśnie ciekawe. Powiedz komuś, że masz sprzęt za 4 tyś, to popuka się w czoło... co z tego że w kieszeni ma najnowszy telefon warty tyle samo, który stanieje po kilku tyg o połowę...
    Wiecznie narzekam
    -Pieniądze szczęścia nie dają
    -Kompromisy tym bardziej

Uprawnienia umieszczania postów