Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki od 21 do 30 z 30

Wtek: Jak najtasze goniki do taniego samochodu

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Mia kto styczno z tym wynalazkiem? https://allegro.pl/glosniki-samochod...5.html#thumb/4 wygldaj obiecujco. Jak sprzedawca odpisze na pytanie o rednic montaow to bdzie wiadomo czy wejd do mnie drzwi . Jak wejd to bior bo wygldaj ciekawie . Swoj drog nie wiem czy tylko ja widz uderzajce prawdopodobiestwo ? https://www.esxaudio.de/vision-ve52-...tsprecher.html

Administrator Awatar Pawel S.
    Doczy
    24.06.2004
    Skd
    Koszalin/Warszawa
    widzialem lata temu i tez mnie interesowaly
    ale nie kupilem i nie sluchalem

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Zobaczymy jaka bdzie rednica montaowa. Jak bdzie do 114mm to bior. Wicej mi si nie zmieci w oryginalny otwr i musia bym przycina boczek. Zobacz ewentualnie jutro czy ciko byo by powikszy otwr o kilka mm. Jak nie to si na nie zdecyduj bo bardzo mnie zaciekawiy .

- - - - - aktualizacja - - - - -

Tanie auto to mona si pobawi .

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Oczywicie na pytanie o rednic montaow odpowiedzi nie dostaem...ale i tak wziem te goniki. Mam 14dni na zwrot wic jakby w razie czego nie udao mi si ich wpasowa to zwrc i tyle. Jeli jeste zainteresowany to mog Ci napisa jak to gra i jakie ma wymiary dokadnie bo na necie informacji brak, a goniki jak za 45zl wygldaj obiecujco. W niektrych sklepach sprzedaj je za ~100zl za komplet wic cena z allegro jest raczej okazyjna .

We tylko pod uwag e jakby co ta opinia o nich bdzie napisana przez kompletnego todzioba w dziedzinie car audio , drzwiach ktre s raczej do niczego akustycznie i bd sprawdzane pod starym budetowym radiem Panasonica z kocwk na tda .
    Ostatnio edytowane przez Oskar29 ; 26.06.2018 o 13:34

Doczy
    24.06.2004
    Skd
    Koszalin/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Oskar29 Zobacz posta
    Jeli jeste zainteresowany to mog Ci napisa jak to gra i jakie ma wymiary
    mam tyle glosnikow na polkach ze raczej odpuszcze
    a zeby to opisac to musisz miec jakies porownanie

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Wiesz...mam sporo dowiadczenia w gonikach domowych i umiem okreli raczej oglny charakter i cechy dwiku . Nie mam tylko porwnania do innych gonikw samochodowych .

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Dostaem goniki. Oczywicie jak zawsze gdy pytam si o jakie wymiary gonikw to odpisuj gupoty . Realnie te goniki maj otwr montaowy 114mm. Wejd mi bez adnego problemu. Co do grania to jeszcze za duo nie jestem w stanie napisa ale po pierwszym podczeniu ich w domu bez adnej obudowy jestem zachwycony szczerze piszc. Jak za 42zl to uwaam e to bdb zakup. Na pewno bij na gow wszystkie inne chinole w tej kwocie. Sycha nawet bez obudowy e maj sporo basu i dosy duy wychy . Wysokotonowka ma regulowalne pooenie. Wykonanie jak za 42zl te jest bardzo w porzdku. Na szczelin pomidzy wysokotonowka a membran woofera jest naklejony krek z jakiego filcowatego materiau. Osania przed brudem szczelin wic nawet po czasie nie bd charcze. Jestem ciekaw jak to bdzie w drzwiach ju gra .

Doczy
    24.06.2004
    Skd
    Koszalin/Warszawa
    jak tweetery nie rania uszu po pierwszym wlaczeniu to juz jest sukces!

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Nie ma tragedii. Nie ukrywam e syszaem lepsze goniki ale gorsze te si zdarzay .

Zaawansowany
    Doczy
    17.02.2011
    Skd
    Gdask
    Tylko dystanse musz by bo szyba mi si nie otwiera .

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •