Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: BlackDotAudio.eu - sklep internetowy

Użytkownik Awatar charLeS
    Cytat Zamieszczone przez Adams77 Zobacz posta
    Dla mnie też elementy są za duże i muszę wcisnąć co najmniej raz Ctr- w przeglądarce. Ponadto informacja o parametrach głośników jest podana niespójnie. Raz na mouse over pokazuje się inne zdjęcie głośnika innym razem jego pomiary. Obrazki z pomiarami, a przed wszystkim obrazki ze specyfikacją to powinny być png nie jpg i większe niż teraz. Wybieranie głośników to możliwość łatwego porównania ich parametrów i pomiarów. Na tej stronie nie widzę innej możliwości porównań jak zapisywania obrazków u siebie na dysku i dopiero porównywania. Powinna byc opcja dodaj do porównania i potem strona z porównaniem wybranych głośników (ew.innych produktów). W filtrach można wybrać tylko jedną kategorię na filtr. Co jeśli szukam głośników 5 lub 6 calowych? Powinny być chceck boxy do zaznaczenia kilku opcji. Lub suwak od do jak w cenie. Na stornie wynikowej głośnika dotarcie do jego parametrów i pomiarów to kilka dodatkowych klików. Nie lepiej dać to od razu, jako listę miniatur, bez tego przesuwaka. To jest ładne ale niewygodne.
    Na stronach wynikowych można pomyśleć o redukcji wielkiej belki tytułowej do cienkiego paska (może być stale przyklejony do góry strony). W stronach sklepów i katalogów ważny jest produkt i łatwość jego wybierania. Autoreklama mniej. To tak na szybko. Cud UX to nie jest, ale to tylko sklep z w sumie niszowymi produktami. Cieszę, się że w ogóle są jeszcze w Polsce takie sklepy.
    Mouse over pokazuje obrazki w zależności od ich sortowania na karcie produktu. Ponieważ przy tej ilości produktów, które są w sklepie nie jestem fizycznie w stanie sortować ręcznie obrazków przy każdym produkcie, na razie tak musi zostać. Wszelkie obrazki zostały zaimportowane ze „starego” sklepu i nie mam wpływu na format ich importu do nowej wersji.

Jeśli chodzi o wyszukiwanie po filtrach, zmieniłem je na pole wyboru i teraz jest możliwość zaznaczenia kilku opcji.

Cytat Zamieszczone przez jamess8 Zobacz posta
    Ja sie tez pod tym podpisuję.
    Kazdy przed zakupem wybiera najtansza opcję, szczegolnie kiedy chcemy kupic drogie glosniki.
    Roznica z innym sklepem o 200zl na glosniku odstrasza od zapytania nawet o ofertę.
    Raczej nie ma aż takiej różnicy w cenach głośników. W nowym sklepie ceny starałem się ustawić na podobnym pułapie jak w innych sklepach. W nowym sklepie ceny są w większości przypadków niższe niż w „starym”.

Użytkownik
    Wreszcie sklep z sensowną wyszukiwarką elementów, dzięki! Ewentualnie można by się zastanowić nad możliwością podania zakresu, np. rezystancji, ale i tak nie jest źle. Konta ze starego sklepu nie są zaimportowane, trzeba się rejestrować od nowa?

Cytat Zamieszczone przez sylvester Zobacz posta
    Wreszcie sklep z sensowną wyszukiwarką elementów, dzięki! Ewentualnie można by się zastanowić nad możliwością podania zakresu, np. rezystancji, ale i tak nie jest źle. Konta ze starego sklepu nie są zaimportowane, trzeba się rejestrować od nowa?
    Dzięki W tej chwili zmieniłem na pole wyboru, więc można zaznaczyć kilka wartości do filtrowania. Ponieważ konta w sklepie to są dane osobowe i mamy RODO, nie jest to takie proste - ale i tak ostatecznie wszystkie konta będą przeniesione do nowego, ale chwile to zajmie. Na chwile obecną trzeba zarejestrować nowe konto.

Zaawansowany Awatar toopcool
    Kiedy będzie dostępny SB21RDCN-C000-4 ?

Początkujący
    Dzięki. Teraz dużo łatwiej wyszukiwać. Więcej elementów się mieści i te filtry pomagają.

Uprawnienia umieszczania postów