Zdecydowaem si sprzeda system aktywny, w caoci. Ceny podaem dla poszczeglnych elementw, za cao cena - do uzgodnienia.

1) Serce ukadu, rewelacyjny, bo po bardzo dobrym upgrade firmy Pilgham - DCX 2496 pro, w idealnym stanie, przed modem udao mi si kupi nowego DCXa w wersji jeszcze pro.
Niektrzy twierdz, e tak zmodyfikowany DCX plasuje si w Hi-endzie, ja bym nie ryzykowa stwierdzenia, ale na pewno warte swojej ceny. Cena:2600z.
https://pilghamaudio.com/diy/diy-support/dcx-active-upg

Na upgrade mam oczywicie faktur.

2)wzmacniacze: HK690 -2000z - nowe oryginalne kondensatory, mam paragon. Zworki wyjte, korzystam tu tylko z kocwki- napdza niskotonowe na zmian ze redniotonowymi
HK620 - 230z. napdza kopuki.
Kocwka KENWOOD BASIC M1A SUPER DLD z pominitym potencjometrem i znacznie lepszymi zaciskami - 700z. - napdza rednie tony na zmian z niskotonowymi

3)kolumny: wysokotonowe HDS - Scan-Speak D2608/913000,
Scan Speak Classic 18W/8535-00 - ju nie do zdobycia, ten sam co w Proac R2.5 - rewelacyjny redniotonowy,
niskotonowe: rwnie coraz trudniejsze do kupienia-USHER AUDIO 8955A
obudowy do oklejenia, technicznie zrobione prawidowo, sztywne ze wzmocnieniami: 50L dla 8955a- bas refleks z tyu. 12L dla redniotonowego w OZ - cianki= sklejka 18 + MDF 25 . 3000z.
z przewodami melodika dla basu , ofc posrebrzana Jantzena dla mida i jatzen solid core dla kopuek. Wytumione mat bitumiczn 2 warstwy dla OZ i 1 warstwa dla komory basowej, duo weny owczej.

4)Kable- XLR/RCA Neutrik+Klotz - 6szt. dla analog out i 2szt dla in XLR/RCA monstercable+neutrik
przewody gonikowe 2.5kw OFC 5m i Klotz LY215S 5m. =300z.
5) Malina najnowsza + karta hifiberry +zasilacz + obudowa dedykowana , wgrany volumio. Odtwarzanie smartfonem. 470z.

Jak to gra? Zapraszam do oceny osobicie.

Cao sterowana pilotem - one for all.

Na wszelkie pytania, rwnie fotki, chtnie odpowiem mailowo.