Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Budowa zwrotnicy - jaka płytka

Początkujący

Budowa zwrotnicy - jaka płytka

Witam wszystkich, potrzebuję Waszej pomocy/podpowiedzi. Kupiłem używane solo7c - za 100 zł więc szkoda nie wziąć, nawet jakby miały grać w garażu na dodatek wizualnie meega zadbane. Kolumna ze wzmacniaczem gra czysto. Druga kolumna zaś zauważyłem że ma problem z twiterkiem, rozebrałem kolumnę i zauważyłem że że była modowana, tzn wymienione kondensatory na mkp mant ale ! zobaczycie na zdjęciach ktoś coś z lutowaniem s... (druga kolumna, ma wszystko elegancko zrobione). Podpowiedzcie mi proszę bo zapewne będzie trzeba zwrotnicę na nowo zrobić, jaką płytę PCB kupić ? większość elementów jest dobra, więc po prostu przeniósłbym, kondensatory na wszelki wypadek kupię nowe ale na jaką płytę to lutować ? a może jest jakaś zwrotnica do 50zł, która może zastąpić tą?

Czy jest w stanie ktoś pomóc ?

Projektant
    Zeskrob zieloną farbę do gołej miedzi i przylutuj te wypriwadzenia do miedzi. Po co zmieniać płytkę?

Użytkownik Awatar kokoelloko
    Widać że to jakiś ciaprok robił co nie ma pojęcia o podstawach lutowania .
    Tak jak pisać kolega wyżej zeskrob tę zieloną solder maskę z pcb i polutuj to porządnie obetnij nadmiar drutu ,posprawdzaj będzie dobrze .

Uprawnienia umieszczania postów