Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Pytanie o głośniki i sklep.

Znawca
    Lepiej brzmi tda7492 . Przynajmniej jeśli porównujemy takie standardowe chińskie płytki .

Użytkownik Awatar Mercutio
    Cytat Zamieszczone przez Pogromca mitow Zobacz posta
    Kirby to taka esencja amerykańskiego druciarstwa
    Muszę się z tobą zgodzić, choć w ostatnim czasie zaczął się rozwijać co widać choćby po zmianie podejścia do zwrotnic oraz coraz szerszą współpracę z innymi youtuberami którzy z druciarstwem nie mają nic wspólnego.

Użytkownik
    Cytat Zamieszczone przez Oskar29 Zobacz posta
    Lepiej brzmi tda7492 . Przynajmniej jeśli porównujemy takie standardowe chińskie płytki .
    A to nawet nie wiedziałem może później sobie zmienię. Dużo takich małych mini wzmacniaczy widziałem właśnie na tym TPA3116d, na początek wystarczy

Dzisiaj zamówiłem Głośniki z ZAP AUDIO, sympatyczny Pan przez telefon czekam i dłubię coś, w sam raz na jesienne deszczowe dni
    Ostatnio edytowane przez raffal81 ; 04.11.2019 o 23:46

Użytkownik
    Boziu jakie one są ładne

teraz się zastanawiam w co je wpakować

Grają w małych zastępczych ala obudowach, dużo szczegółów ale czuć trochę jak dla mnie za dużo ostrości, trochę kłuje w uszy przy większej głośności

Zastanawiam się czy by ich z czymś nie sparować, może z subem jakimś małym
    Ostatnio edytowane przez raffal81 ; 07.11.2019 o 20:47

Tak. Ten maluszek może się podobać. Jak trochę pogra to delikatnie złagodnieje. Choć wiele osób używa go czysto purystycznie w pełni swobodnie szerokopasmowo, to jednak większość ujarzmia jego charakter wycinając jego wzniosłość w wysokich częstotliwościach. Ja osobiście mając po dwa na obudowę użyłem pułapki tylko na jednym z nich. Jak na moje ucho taka konfiguracja wyszła super.

Użytkownik
    Ja teraz mam je postawione na biurku, grają w takich prowizorycznych obudowach, cichutko słucham i powiem że jestem w szoku ile szczegółów słyszę. Do porównania mam EDIFIER 1700BT. Tak jak mi się edifiery podobały, to teraz wiem że nie słyszałem nigdy ŚREDNICY!

Być może puszczę je w pudło bez żadnych udoskonaleń, najwyżej za jakiś czas coś zmienię.

A powiedz mi, w ilu litrach tego malucha małego puścić ? 5L strojone na 70Hz ? tak mi w programie wychodzi, ale BR długości ok. 18cm, to trochę zakłóca mój plan na niewielkie kolumienki na biurko

Jaram się teraz ścieżką dźwiękową z gry DEATH STRANDING :

https://www.youtube.com/watch?v=05dSuy8bBfo

Jak to cudnie brzmi

Czy 5L 70Hz...?
    Szczerze powiem Ci, że niestety nie pomogę w tym temacie.
    Ja glosniki kupiłem z góry wiedząc, że użyje ich konkretnie w igłach. Projekt ten od dawna chciałem uskutecznić szukałem jedynie przetworników. Z początku myślałem o da rs100 ale finalnie gdy znalazłem projekt ze zdublowanymi przetwornikami na kolumnę zdecydowałem się uczyć właśnie zachwalanych ps'ów. Od pierwszego dźwięku wiedziałem że długo ze mną zostaną.

Użytkownik
    Cytat Zamieszczone przez raffal81 Zobacz posta

A powiedz mi, w ilu litrach tego malucha małego puścić ? 5L strojone na 70Hz ? tak mi w programie wychodzi, ale BR długości ok. 18cm,
    Cześć. Jakim programem sprawdzałeś?

Sprawdziłem go w BassBox Pro i wyniki dla 3L tzw. high fidelity to:
    Strojenie 87Hz, tunel średnicy 25mm i 40,4mm długości.

Dla 5 litrów tzw. extended bass:
    Strojenie 73Hz, tunel fi 25mm, 32mm długości.

Uprawnienia umieszczania postów