Strona 189 z 189 PierwszyPierwszy ... 139164179184185186187188189
Pokaż wyniki od 3,761 do 3,763 z 3763

Wątek: UniAMP by Irek - pierwsze testy i odsłuchy :)

Użytkownik
    Przepraszam za post pod postem ale brak możliwości edycji powoduje taki a nie inny stan rzeczy.

Zainteresowany byłem Irkowym tak zachwalanym dobrym projektem Uniampa V2. Niestety szanowny kolega Irek nie posiada już płytek jak też nie udostępnia PCB w wersji 2 więc zaprojektowałem a w zasadzie skopiowałem niemalże 1:1 rozkład ścieżek na płytce.
    Niestety nie mogę tego udostępnić z racji że sam autor nie udostępnia a ja nie chcę zostać posądzony o plagiat bądź też inne karygodne zbrodnie. Ale jeżeli autor zechce skonfrontować moją kopię z tym co on sam posiada to wyślę autorowi pdf'a. Kopia całości zajęła mi 1 dzień. Rozkład ścieżek i elementów jest niemalże identyczny. Niestety mam drobną różnicę w rozmieszczeniu elementów a różnica polega na przesunięciu dosłownie o kilka milimetrów przez co płytka jest delikatnie większa a co za tym idzie nie będzie pasować dokładnie do radiatora, ale nie sądzę żeby to był problem.

Natomiast mam pytanie, czy radiator może być niższy ale za to dłuższy? Albo z aktywnym chłodzeniem?

Początkujący
    Mam do Was pytanie czy uniamp będzie grał prawidłowo z głośnikami 6 Ohm ?

Projektant
    Będzie.

Uprawnienia umieszczania postów